6 października 2019 w niedzielę, odbędzie się 82 Parada Pułaskiego. Rozpoczyna się o godz.12:00.

ZBIÓRKA na Manhattanie o godz. 13:00 na East 36 Str. (pomiędzy 5 Ave i Madison Ave) – sekcja A.

WYJAZD autobusami parafialnymi sprzed Kościoła Św. Macieja na Manhattan nastąpi o godz. 12:00.  Autobusy będą ustawione od 11:30.

STRÓJ – dzieci: czerwone koszulki szkolne lub stroje w biało- czerwonych barwach. Prosimy dzieci o przybycie w ludowych strojach, jeśli je posiadają. Dorośli: koszulki szkolne lub w biało – czerwonych barwach.

POCZĘSTUNEK – po powrocie organizatorzy parady zapraszają wszystkich uczestników na poczęstunek, który odbędzie się w audytorium szkoły. Podczas parady, wszystkie uczestniczące w paradzie dzieci otrzymają bilet na loterię. Główną nagrodą w loterii będzie rower. Loteria odbędzie się po paradzie, w audytorium podczas zabawy i poczęstunku.

Serdecznie zapraszamy do licznego i godnego udziału w Paradzie Pułaskiego.