Trwa rejestracja do naszej polskiej szkoły – Dziękuję wszystkim tym, którzy już wysłali elektronicznie zgłoszenia. Rodzice Ci, z powrotem, otrzymali podsumowanie oraz aplikację rejestracyjną na rok szkolny 2020/2021 (do wypełnienia jedna dla całej rodziny, którą należy wydrukować na jednej kartce i wypełnić po obu stronach).

Jeśli Państwo nie otrzymali podsumowania oraz aplikacji zwrotnej, oznacza to, że nie otrzymałam waszego e-maila. Proszę o ponownie wysłanie KIU.

Klasy 0-11 – kompletne aplikacje, Karty Info Ucz, opłatę

Religie do kl 1i 2 – aplikacje, kopia świadectwa chrztu dziecka oraz opłatą za religie

należy wysłać na adres:

Malgorzata Starzec

Polish School

58-15 Catalpa Ave.

Ridgewood, N.Y. 11385

Lub donieść dokumenty wraz z opłatą

w godzinach od 18:00 do 18:30

w dniach 2 września 2020 lub 9 września 2020 do szkoły St. Matthias.

2 i 9 września – tylko odbiór dokumentów – nie będzie aplikacji do wypełniania na miejscu.

Przy oddawaniu aplikacji/płatności i odbiorze dokumentów – pamiętamy o zachowaniu dystansu i maskach.