KONKURSY 2020/21

REGULAMIN

Konkursy są organizowane dla uczniów Polskiej Szkoły im. Świętej Jadwigi Królowej

Prace konkursowe należy przesłać w formie zdjęcia lub skanu na adres konkursy521@gmail.com

Każda przesyłana praca powinna w e-mailu zawierać informacje: nazwisko, imię, klasa ucznia oraz konkurs i tytuł pracy. Przyklad: (Jan Kowalski, klasa 5 – konkurs baśni- „Legenda o smoku wawelski”)

Zdjęcia muszą być wyraźne, w dobrej rozdzielczości. Nagrania video muszą mieć dobra słyszalność.

Komisja konkursowa dokona przeglądu i oceny prac. Wszystkie prace będą zaprezentowane na stronie internetowej szkoły.

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie wizerunku ucznia w tych mediach, wykorzystanie nagrania w całości lub we fragmentach na stronie internetowej szkoły oraz opublikowanie imienia i nazwiska ucznia.

regulamin

oświadczenie

więcej informacji o konkursie – tutaj

termin nadesłania prac do 5 grudnia na adres: konkursy521@gmail.com