BAL JUBILEUSZOWY

3 lutego 2024 odbył sie odświętny Jubileuszowy Bal honorujący 25-lecie działalności Polskiej Szkoły im. Św. Jadwigi Królowej.

Na uroczystość przybyli zaproszeni honorowi goście:

Konsul RP Pani Justyna Gollob-Park z mężem, Jego Ekscelencja Ks. Biskup Witold Mroziewski,  V-ce Prezes CPSD Maria Paździor, Proboszcz Dariusz Blicharz Parafii St. Matthias, ks. Władysław Kubrak, menadżerka oddziału PSFUC p. Agnieszka Duduś. A także przedstawiciele szkół polonijnych z Nowego Jorku, sponsorzy, przedstawiciele biznesów, oraz rodzice i absolwenci Polskiej Szkoły im. św. Jadwigi Królowej.

W części oficjalnej balu odbyły się wystąpienia zaproszonych gości. p. Vicekonsul Justyny Gollob-Park, Bp. Witolda Mroziewskiego,

Podczas Balu, Vice Prezes CPSD p. Maria Paździor – Marchwiński i p. Vice Prezes Renata Jujka wreczyły wyróżnienie Statuetką im. J Igielskiej za działalność na rzecz szkolnictwa polonijnego p. Małgorzacie Starzec.

Podziekowania i dyplomy uznania zostaly wręczone również dostojnym Gościom, a także osobom i organizacjom wspierającym działalność naszej szkoły oraz z okazji Jubileuszu 25-lecia.

Bardzo serdecznie dziękujemy dostojnym gościom za przybycie i uhonorowanie naszego Jubileuszu 25-lecia, za dyplomy uznania i kwiaty.

Ogromne, z głebi serca podziękowanie kierujemy do Nauczycieli, Zarządu Komitetu Rodzicielskiego oraz Trójek Klasowych Rodziców, Uczniów, którzy właczyli się w przygotowanie uroczystości, tworząc niezapomniane wspomnienia oraz kolejną kartkę w historii naszej szkoły.