EGZAMIN CERTYFIKATOWY

CERTYFIKATY DLA OSOB o specjalnych potrzebach

PRZYKŁADOWE TESTY  – TUTAJ

KOMUNIKAT 1

Rozpoczyna się proces rejestracyjny na egzamin certyfikatowy z języka polskiego, który odbędzie się w dniach 19-20 maja 2018roku.

Egzaminy z języka polskiego jako obcego odbędą się na następujących poziomach zaawansowania językowego:

• w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych na poziomie B1, B2, C1
  • w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży (14 – 17 lat) na poziomie B1, B2

Miejsce egzaminu

Ośrodek Egzaminacyjny Centrali Polskich Szkół Dokształcających

150 Dupont Street, Brooklyn, NY 11222

Warunkiem przyjęcia na egzamin jest wypełnienie formularza on-line oraz wniesienie wymaganej opłaty w terminie do 7 kwietnia 2018 r. Osoby, które wypełnią formularz, ale nie zapłacą za egzamin w wyznaczonym terminie NIE MOGĄ ZOSTAĆ ZAKWALIFIKOWANE NA EGZAMIN.

7 kwietnia 2018r zgodnie z obowiązującymi przepisami lista osób przystępujących do egzaminu certyfikatowego w dniach 19 -20 maja 2018r zostanie zamknięta.

Szczegóły na stronie: centralapolskichszkol.org w załączniku „Certyfikaty” (kliknij link).